Merhaba;

Yolda olmanın güzelliği varacağın duraktan ziyade yürümenin ta kendisinde değil midir?  Yürürken , yaşarken yolunun sana getirdiği, bazen yolunun kenarındaymış gibi görünen sonra bir bakmışsın yolunun tamamı oluvermiş güzellikleri fark edebilmek…

Bu cümleler yolumun tamamı olmuş güzelliklere tanıklık edebilmeniz için sayfaya iliştiriliyor. Ben yolunuzun size verdiklerini kaydederken aslında hayatlarımızın iç içe geçmiş kavşaklardan ibaret olduklarını anlayalım , anlamaktan da önemlisi birlikte deneyimleyelim diye..

1980 yılında Çankırı’da gözlerimi açtım işte, her şey böyle başladı!  Kız meslek lisesi el sanatları bölümünden mezun olduktan sonra sanatla olan bağımı daima besleyerek Eskişehir Anadolu Üniversitesinde ilahiyat eğitimimi tamamladım.El sanatlarına verdiğim emek ilk fotoğraf makinemi almamla somutlaştı ve o fotoğraf makinesi sektöre giriş biletim oldu.

Üç çocuk annesiyim , yolumun bana verdiği en büyük ” iyi ki ” ler onlar. Gelin damat dış çekimleri yaptığımda İstanbul, Ankara , Çankırı ve çevre illerden bu kadar çok insana dokunabilmişken neden insanların en büyük ” iyi ki ” lerinde onların yanında olmuyorum ki dedim ve  2017 yılında bebek fotoğrafçılığına home ofis olarak başladım.Şu anda yolculuğum 2018′ de açtığım butik stüdyomda devam ediyor.

4 thoughts on “”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir